Wolontariat

Pogoda

Tu nas znajdziesz

Kontakt z nami


Gimnazjum

Trzydziestka
Otwórz

Pomaganie wzmacnia  Okres przedświąteczny to czas, w którym chętnie pomagamy potrzebującym naszego wsparcia. W pierwszą sobotę grudnia, tj. 3.12.2016 r. , w naszym Gimnazjum odbył się charytatywny festyn na rzecz Agatki Kobyłeckiej i  Marcina Kaczyńskiego ,  w celu zdobycia środków dla sfinansowania kosztownego leczenia.
Festyn rozpoczęła Pani Dyrektor Magdalena Synal.  Główną atrakcją festynu był koncert,  na którym występowali uczniowie naszego gimnazjum oraz absolwentka,  Mirella Puchowska, którzy  prezentowali  swoje talenty muzyczne, taneczne oraz wokalne.
W sali gimnastycznej  odbywała się aukcja na wesoło , w której wzięli udział m.in. Przewodniczący Rady Osiedla pan Krzysztof Bielański  oraz  dyrektor LO nr VII  Leszek Duszyński.
W sali lustrzanej znajdowała się kawiarenka, a obok niej salon piękności,  w którym m.in. można było pomalować paznokcie w świąteczne wzory.
Na parterze w sali 119 znajdował się kącik wróżb,  natomiast w sali 120 spotkanie absolwentów naszego Gimnazjum, a w sali 121 odbywała się  loteria fantowa. Niedaleko, bo w gabinecie pani pielęgniarki, możliwy był pomiar ciśnienia.
Przy wejściu w holu znajdowała się cukiernia oferująca swoje wypieki, stoisko z drobnymi upominkami i ozdobami świątecznymi  oraz stoisko z książkami.

Podczas całego przedsięwzięcia udało nam się zebrać ponad 4 tys. złotych.

Wiemy, że gdyby nie Państwa obecność oraz dobre serce  nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu, dziękujemy.

Łucja Łoboda, kl. 3bWyszukiwarka

Popularność gimnazjów

Liczba podań na jedno
miejsce na rok szkolny
2014/2015
2,00
Gimnazjum nr 10
z Oddziałami Dwujęzycznymi
1,87
Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26
1,69
Gimnazjum nr 30
im. Polonii Francuskiej
1,45
Gimnazjum nr 18
im. Armii Krajowej
1,39
Gimnazjum nr 49
z Oddziałami Dwujęzycznymi
Źródło: Gazeta Wrocławska 4 lipca 2014