Pierwsza klasa znawców mitów

Pierwsza klasa znawców mitów

Znamy już zwycięzców długoterminowego konkursu czytelniczego dla uczniów klas pierwszych pt."Bogowie i mity starożytnych Greków i Rzymian". W finałowym starciu wzięło udział dwanaścioro uczniów, którzy wcześniej w pięknym stylu przeszli przez eliminacje wstępne, wykazując się imponującą wiedzą z dziedziny mitologii. Konkurs odbył się w przytulnym wnętrzu naszej szkolnej biblioteki, a rywalizacja przebiegała w przyjaznej i serdecznej atmosferze. Uczestnicy prezentowali nie tylko wysoki poziom wiedzy i inteligencji, ale też takt i poczucie humoru, doskonale tym samym wpisując się w hasło: "Kierunek: Kultura!". Gratuluję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach czytelniczych.

Elżbieta Glińska, bibliotekarka