Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka świętowaliśmy w naszej szkole na sportowo. W czasie przygotowanego na terenie szkoły festynu uczniowie mogli wykazać się nie tylko umiejętnościami sportowymi, a także miło spędzić czas w gronie przyjaciół. Poza konkurencjami sportowymi takimi jak: gra w boule, dart oraz toczenie opony na czas,  można było otrzymać kupony na watę cukrową i popcorn. Rozegrano także emocjonujący mecz siatkówki sędziowany przez wuefistów.
Chwili odpoczynku można było zaznać w kawiarence, w której sprzedawano przygotowane przez nasze uczennice ciasta. Dochód ze sprzedaży przekazany został fundacji opiekującej się dziećmi z hospicjum.
Dzień sportu pozwolił uczniom jeszcze bardziej się zintegrować i świetnie bawić.

Wiktoria Fedzin i Asia Pluta, 3 b