Ostatni raz z moją klasą

Tak szybko nadszedł czas pożegnania. W czwartek 22 czerwca uczestniczyliśmy w przygotowanej przez młodszych kolegów, uroczystości pożegnania absolwentów Gimnazjum nr 30. W części oficjalnej pani dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła rodzicom podziękowania za pracę na rzecz szkoły oraz listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.
Tytułem Złotego Absolwenta Gimnazjum nr 30 uhonorowani zostali: Kornelia Ludwikowska, Marek Jarema i Bartosz Michałowski.
Część artystyczną stanowiła uroczysta gala, w trakcie której wręczono Złote Kocury uczniom, którzy szczególnie wyróżnili się w różnych dziedzinach szkolnego życia. Oskarową wręcz atmosferę tworzył czerwony dywan, złote statuetki, dowcipni prowadzący i oślepiający blask fleszy. Publiczność jednak jak zwykle z niecierpliwością oczekiwała na filmowe prezentacje klas. Wszyscy mogliśmy sobie przypomnieć jak wiele wspaniałych chwil przeżyliśmy wspólnie w ciągu tych trzech lat, jak bardzo się zmieniliśmy, jak wiele się nauczyliśmy.
Za wszystko dziękujemy. Będziemy bardzo tęsknić.

Ola Adam
Julia Strzałka 3b