Niech żyje bal!

Ostatni tydzień stycznia dla uczniów drugich klas Gimnazjum był wyjątkowy, ponieważ przygotowywali się oni do swojego półmetkowego balu. Spotkali się w piątkowy wieczór 27 stycznia 2017 roku,  aby uczcić ukończenie trzeciego z sześciu semestrów w gimnazjum.
    Dziewczęta w szykownych sukniach, chłopcy w garniturach, rozpoczęli swój bal pięknym walcem. Po wspaniałym i zaskakującym występie przemówiła pani dyrektor Magdalena Synal, życząc uczniom niezwykłego i szalonego czasu podczas ich zabawy.
A co się działo potem? Muzyka grała na całego, parkiet wypełnił się świetnymi tancerzami.
    Jednak, gdy uczniowie zmęczyli się lub poczuli się nasyceni szaleństwem, mogli coś zjeść i wypić, gdyż na głównym korytarzu szkoły czekały na nich przekąski, ciasta, owoce, napoje i wiele innych pyszności przygotowanych przez rodziców.
    Około godziny 19. nadszedł czas wyboru króla i królowej balu -  którego w drodze losowania dokonali uczniowie. Wygrali Ci, którzy wyróżniali się na parkiecie tańcem i zabawą. Zwycięską parą zostali: Patrycja Krzywdzińska i Kacper Bondyra.
    Ostatnie godziny zabawy i szaleństwa były niesamowite, pomimo bólu stóp, wszyscy tańczyli do końca.
    Uczniowie na pewno na długo zapamiętają ten wspaniały i niezwykły dzień, z przyjemnością będą wspominać czas spędzony w gronie znajomych na wspaniałej zabawie. Wiele osób włożyło w przygotowanie tego wspaniałego dnia swoje całe serce - niezastąpieni rodzice, nauczyciele, DJ, który ubarwił całą imprezę, ale to uczniowie sprawili, że atmosfera w czasie zabawy była wyjątkowa i niepowtarzalna.
    Wszyscy, wychodząc ze szkoły byli uśmiechnięci, radości, ale również zmęczeni szaleństwem jakie przeżyli w pięknie  udekorowanej i oświetlonej sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 30. Ten dzień zostanie w ich pamięci na bardzo długo.

Wiktoria Madaj, klasa 3e