Jeszcze przed chwilą

Szkoła opustoszała, część z Was pojechała już na wakacje. A jeszcze przed chwilą było tak gwarno. Przypomnijmy sobie ostatnie dni roku szkolnego.
W środę gratulowaliśmy naszym czempionom (czyli uczniom klas pierwszych i drugich z wysoką średnią na świadectwach) oraz ich rodzicom.
(zdjęcia: Ewa Dereń, klasa 2b)

W czwartek żegnaliśmy klasy trzecie. Oklaskiwaliśmy najlepszych, gratulowaliśmy ich rodzicom. W tym roku najlepszymi z najlepszych gimnazjalistów zostali: Antoni Popowicz, Emilia Zięba i Julia Mołdawan.
Dziękowaliśmy również za pracę na rzecz szkoły. Miło nam było przyjąć także od Was podziękowania za naszą pracę.

W piątek rozdaliśmy Wam świadectwa i przypomnieliśmy o tym, żeby podczas wakacyjnego wypoczynku nie zapominać ani przez chwilę o bezpieczeństwie.

A teraz już odpoczywajcie, bawcie się dobrze i dbajcie o siebie. Do zobaczenia 1 września.

dyrekcja i nauczyciele Gimnazjum nr 30